Kommenteeri

Kuhu kadus mu tervis? #1

Jagame lähiajal teiega erinevate MTÜ liikmete lugusid. Lood avaldame anonüümselt. Paljud inimesed kardavad oma töökoha pärast või uue töökoha otsingu puhul vähendab avalik nimeline ja oma näoga arutelu võimalusi. Ka on vaktsiinitüsistustega inimesed justkui mitme tule vahel. Ühelt poolt avalik arvamus ning arstide ja ametnike ignorantsus ning teisalt päris vaktsiinivastaste negatiivsus. Need inimesed, aga kellel vaktsiin tervisele kahjustusi esile ei kutsu, ei saa üldse aru, milles probleem. Kuni endal probleemi ei ole, ongi keeruline mõista kahjukannatajate kannatuste teekonda. 

Sain esimene doosi ASTRA ZENECA 26.02 2021, teise doosi sain COMIRNATY 14.05 2021.

Minu eelnevad kaasuvad haigused: eelnevalt olen põdenud vähki ja saanud keemiaravi 2009. Praegu kõik korras ning vähist sain tookord võitu.

Hilisemalt reumatroidartriit, mis tekkis gripi tüsistusena 2017. Aeg-ajalt esines ka migreeni hoogusid. Muid kaebusi polnud. Tervislik seisund ja enesetunne enne vaktsiini tegemist oli hea. Elasin igapäevast rahulikus rütmis elu, liikusin õues palju ning olin normaalse aktiivse elulaadiga. 

Teisel päeval peale vaktsiini tekkis vilin kõrvades ja südame kloppimine, oli väga õõnes tunne. Edasi 10 päeva hiljem tõusis vererõhk väga kõrgeks ja kiirabi diagnoosis südamekahjustusega kõrgvererõhutõve. Rõhk jäigi kõikuvaks, olid probleemid neerudega, (sage urineerimise vajadus) probleemid seedesüsteemis (kõhulahtisus, kõhugaasid), värinad ja vappekülm vaheldus higistamisega, tõmblused reites, vereringe häired, ärevushäire (selle diagnoosis kiirabi, enne polnud midagi sellist), kaotasin 16kg kehakaalu. Seletamatult halb oli olla eriti öösiti.  Kiirabi käis 3 korda, ise pöördunud ka korra EMO-sse, arstide vastuvõtul käinud 10-15 korda (perearst, kardioloogid, sisehaiguste arst, gastroenteroloog, endokrinoloog, reumatoloog, neuroloogid, psühhiaater,) Tehtud 9 vereproovi ja 10 erinevat uuringut. Saanud tabletiravi vererõhule ja südamele. Iga eriarsti juurde oli paar kuud järjekord ja lõputut ootamist ning ühtlasi kogu selle aja kannatamist.

Remargi korras, tegin igaks juhuks testamendi, sest enesetunne oli nii halb, kuna ma polnud kindel, kas jään elama.

Arstid vaktsiini mõju ei tunnista ja enamasti väldivad seda nimetamast, on öeldud, et vaktsiin on mõjunud “triggerina” (päästikuna), et vallandada juba organismis olevad tõved ja samuti, et see on asjaolude juhuslik kokkusattumus. Tõestada seost vaktsiiniga on raske ja peaaegu võimatu. Samas pole nad suutnud ka korralikke diagnoose panna, sest enamjaolt ongi põhjus ebamäärane ehk “põhjus ebaselge”. Selle teadmisega aga kaugele ei jõua. 

Vaktsiini tegemisest saadik olen olnud haige ja töövõimetu, elukvaliteet on tunduvalt halvenenud. Teise vaktsiini olin sunnitud tegema, et saaks tööle minna, kuid sinna ma tervise halvenemise tõttu ei jõudnuki enam minna. Kolmandat doosi ma keeldun tegemast.

Tervis hakkas tasapisi paranema 17 kuu möödudes, peale organismi detoxit, probiootikumide tarvitamist ,menüüs c-vitamiin, tsink, glutatioon ja kvertsetiin, samuti südamerohud ja vererõhurohud. Sisuliselt tarbin iga päev ravimeid ja toidulisandeid.

Tegin mõistagi teatise Ravimiametisse (siiski mitte kohe, vaid mõned kuud hiljem), kust tuli ka vastus, et saadavad edasi mingisse Euroopa Komisjoni ja paluti neid asjade käiguga kursis hoida. 

Esitasin taotluse vaktsiinikahjude hüvitamise fondi. Nende poolne vastus eitav - otsus jäi rahuldamata. Ajaline ja põhjuslik seos vaktsiiniga puudub...

Tasuta teeme haigeks, aga terveks ravimine on su enda asi. Kuidas edasi? 

Lisa kommentaar

Email again: