Filtreeri postitusi

Kuhu kadus mu tervis? #6

49. aastane naine. Kui teatati, et naaberriigi meedikuid hakatakse vaktsineerima eksperimentaalvaktsiiniga, siis esimene mõte, mis peast läbi käis oli „kes ometi hakkab pandeemia ajal katsetama meedikute peal uut vaktsiini, endal haiglad üle äärte ajamas abivajajatest?!“. Ei läinud kaua, kui uus ravim, mis pidi tekitama immuunsuse kurja tõve vastu, leidis tee ka meie riiki.
Loe lisaks

Kuhu kadus mu tervis? #3

Kõik arstid, aga kellele julgesin avaldada kahtlust, et äkki polnud vaktsiin minu kehale hea, mõistsid mu hukka, et kuidas ma üldse nii rumalalt suudan mõeldagi kuigi mulle pole ükski arst kunagi ärevushäiret, depressiooni või mõnda muud neuroloogilist probleemi tuvastanud.
Loe lisaks

Kuhu kadus mu tervis? #1

Jagame lähiajal teiega erinevate MTÜ liikmete lugusid. Lood avaldame anonüümselt. Paljud inimesed kardavad oma töökoha pärast või uue töökoha otsingu puhul vähendab avalik nimeline ja oma näoga arutelu võimalusi. Ka on vaktsiinitüsistustega inimesed justkui mitme tule vahel. Ühelt poolt avalik arvamus ning arstide ja ametnike ignorantsus ning teisalt päris vaktsiinivastaste negatiivsus. Need inimesed, aga kellel vaktsiin tervisele kahjustusi esile ei kutsu, ei saa üldse aru, milles probleem. Kuni endal probleemi ei ole, ongi keeruline mõista kahjukannatajate kannatuste teekonda. 
Loe lisaks