Filtreeri postitusi

Kuhu kadus mu tervis? #5

Proovisin saada abi perearsti käest. Siinkohal jätan meievahelise suhtlemise saagal pikemalt peatumata. Toon ära ainult ühe lause, mida vist keegi ei taha perearsti suust kuulda: “Minu jaoks on teie probleem ebameeldiv ja ma ei taha sellega tegeleda!”

Käed ja jalatallad muutusid tihti külmaks. 2021 aasta suvel olid palavad ilmad, nii oli õues vähemalt 30 kraadi ning tööl kabinetis veidi vähem, aga minul oli külm. Huvitav oli see, et külmaks läks üks käsi, siis vahetas see värvi ja muutus sinakaks. Siis toimus sama ka teise käega, sama oli ka varvastes ja jalataldades.
Loe lisaks

Kuhu kadus mu tervis? #3

Kõik arstid, aga kellele julgesin avaldada kahtlust, et äkki polnud vaktsiin minu kehale hea, mõistsid mu hukka, et kuidas ma üldse nii rumalalt suudan mõeldagi kuigi mulle pole ükski arst kunagi ärevushäiret, depressiooni või mõnda muud neuroloogilist probleemi tuvastanud.
Loe lisaks

Kuhu kadus mu tervis? #1

Jagame lähiajal teiega erinevate MTÜ liikmete lugusid. Lood avaldame anonüümselt. Paljud inimesed kardavad oma töökoha pärast või uue töökoha otsingu puhul vähendab avalik nimeline ja oma näoga arutelu võimalusi. Ka on vaktsiinitüsistustega inimesed justkui mitme tule vahel. Ühelt poolt avalik arvamus ning arstide ja ametnike ignorantsus ning teisalt päris vaktsiinivastaste negatiivsus. Need inimesed, aga kellel vaktsiin tervisele kahjustusi esile ei kutsu, ei saa üldse aru, milles probleem. Kuni endal probleemi ei ole, ongi keeruline mõista kahjukannatajate kannatuste teekonda. 
Loe lisaks

Pereema pärast koroonavaktsiini: olen nüüd nagu 30 aastat vanem ja puruhaige!

Autor: Toivo Tänavsuu
PANI ÕLA ALLA: „Olen haiguslehel, põdura tervisega ja süsteemi poolt justkui maha salatud. Mina saan majanduslikult veel hakkama. Aga mida teeks sellises olukorras mõni üksikema?“
Loe lisaks